Віза на Кіпр тепер безкоштовна!!!

Віза на Кіпр тепер безкоштовна!!!

Посольство Республіки Кіпр почало видавати громадянам України «електронні візи»

«Процедура є безкоштовною і не передбачає надання в посольство будь-яких додаткових документів або їх копій. Обов'язковою умовою отримання «електронної візи» є наявність у заявника окремого паспорта », - уточнили в МЗС.

Як повідомили в МЗС України, щоб оформити візу, необхідно заповнити розміщену на сайті посольства Республіки Кіпр електронну візову анкету і направити її в посольство по електронній пошті.

У разі прийняття позитивного рішення щодо візового клопотання посольство надсилає йому електронний лист-підтвердження про наявність дозволу на в'їзд на Кіпр.

Документ повинен бути роздрукований і представлений заявником при перетині державного кордону Республіки Кіпр разом з паспортним документом.

«Електронні візи» дозволяють перетнути кордон Кіпру тільки через міжнародні аеропорти Ларнака і Пафос і за умови вильоту безпосередньо з аеропортів України.

 Це дозволить істотно спростити візові процедури для громадян України.


Ми уважно  стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.
Підпишіться на акції:

Написати відгук