Відпочинок зимою

Відпочинок взимку: яскраві та незабутні враження та емоції для всієї родини

Багато туристів, що отримують відпустку в зимовий період, заздалегідь підшукують такі країни, де відпочинок в зимовий час дозволяє повернути для себе літо і насолодитись теплим сонцем і прекрасними піщаними пляжами. Інші надають перевагу зимовому відпочинку на гірськолижних курортах, де можна поєднати адреналінові гірські спуски з відпочинком у розважальних центрах, дискотеках та фешенебельних ресторанах. Наша туристична агенція «Visit Tour» з радістю допоможе Вам організувати відпочинок взимку на будь-який смак. 

Де відпочити взимку? Найкращий зимовий відпочинок за кордоном

Зимовий відпочинок, як і в будь-яку іншу пору року, має свої переваги і недоліки, а тому найкращий варіант – відпочивати двічі на рік, та не всім таке під силу. Якщо ж взимку Ви хочете надолужити прогаяне літом, тобто, поніжитись на сонячних піщаних пляжах, то кращою пропозицією зимового відпочинку на морі є Єгипет і ОАЕ. Щоб поєднати активний зимовий відпочинок на морі з цікавою екскурсійною програмою, можна скористатися комбінованими турами, наприклад тури в Йорданію, Ізраїль тощо. Наша туристична агенція «Visit Tour» пропонує також відпочинок в зимовий період для сімей з дітьми, яким на зимові січневі канікули бажана організація зимового відпочинку. Для дітей-школярів оптимальним варіантом буде Греція з її достатньо теплою зимою, гірськолижними трасами, а також із знаменитими пам’ятками стародавньої історії і культури. Для них це буде незабутній відпочинок на зимових канікулах.  
 

Найкращий зимовий відпочинок в Європі разом із «Visit Tour»

Ми пропонуємо зимовий відпочинок в Європі за значно зниженими цінами, особливо гарячі тури або при тури по ранньому бронюванню. Зимовий відпочинок, ціни на який значно нижчі від літнього, приваблює багатьох туристів, що віддають перевагу екстремальному відпочинку на гірськолижних курортах Австрії, Франції, Італії та країн Східної Європи. Звертайтесь до нас і наша туристична агенція «Visit Tour» запропонує Вам дивовижні місця зимового відпочинку не тільки у Європі, але й в усьому світі. 
Пляжний відпочинок зимою, кращі гірськолижні курорти світу, новорічна ніч у найвідоміших містах Європи здатні перетворити Вашу зимову відпустку у справжню казку. 
Дзвоніть і замовляйте екскурсійні тури зимою та путівки для зимового відпочинку за кордоном і наша туристична агенція «Visit Tour» з радістю виконає всі Ваші запити і бажання. 
Дякуємо за Ваш вибір і бажаємо вдалого відпочинку зимою!   
 
Відпочинок з вильотом з:

Львова
Києва
Харкова
Дніпропетровська
Сімферополя
Одеси

Трансфери з:

Івано-Франківська
Рівного
Хмельницького
Коломиї
Чернівців
Тернополя
Мукачева