Відображати:
Сортування:

Туристичний супровід у Львові

Туристичний супровід у Львові
Ми будемо з Вами  на зв`язку 24 години на добу
(на Вашу вимогу)
 
Бронювання авіаквитків:
   - регулярні рейси
   - чартерні рейси
   -  індивідуальні чартерні рейси.....Tags: 1000-2000

 

Огляд курорту Трускавець

Огляд курорту Трускавець
Трускавець розкинувся на вкритих хвойними, листяними і змішаними лісами схилах Карпатських передгір'їв.
На Новий рік і Різдво багато санаторіїв Трускавця пропонують цікаві святкові програми з застіллям, танцями, конкурсами, феєрверками.
 

Новорічний Львів + Замки! 5 днів від 1418 грн.

Новорічний Львів + Замки! 5 днів від 1418 грн.
У вартість туру в ходить: проживання в готелі, трансфер та екскурсії по Львову та замках в (Жовкві, Крехів, Олесько, Підгірцях, Золочеві).
З 29.12 - неділя по 02.01 - четвер.

Tags: новорічні тури, екскурсійні тури, 100-300, тури у Львів

 

Різдво у Львові 5 днів від 1400 грн.

Різдво у Львові 5 днів від 1400 грн.

Прибуття до Львова 04 січня. 
(5 днів/4 нoчі)
 

Tags: тури у Львів, тури на різдво, екскурсії

 

4 дні у Львові на Новорічні свята! від 1090 грн.

4 дні у Львові на Новорічні свята! від 1090 грн.
4 дні/3 ночі
Прибуття до Львова 30.12.2013
Виїзд зі Львова.02.01.2014 
 

Визначні пам'ятки Львова

Львів по праву називають однією з перлин Європи. Це місто зуміло зберегти своє середньовічне обличчя протягом семи віків. Місто унікальної архітектури, творці якої були знамениті зодчі і архітектори різних країн Європи. Архітектура Львова – це «пісня в камені» сказав один із цінителів історичних пам’яток міста Львова.

До сьогодні збереглася незлічена кількість видатних пам’яток Львова, які занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. Враховуючи історико-архітектурну і художню цінність комплексу пам’ятників історії і культури, у 1975 році був створений Державний історико-архітектурний заповідник на території старого Львова, що безумовно забезпечує і сприяє подальшому збереженню цих історичних цінностей для прийдешніх поколінь.

Львів – старовинне місто з вічно молодим серцем. У ньому гармонійно переплелись минуле, теперішнє і очікуване майбутнє. Екскурсії по Львову дозволяють побачити і проникнутися чарівною атмосферою культурного життя міста. Кожен турист і гість нашої «другої столиці», як часто називають Львів, мають можливість побачити істинне обличчя старовинного міста, де кожна вуличка і закуток мають свою неповторну історію. Численні екскурсії Львів завжди приймає з широко розпростертими обіймами і з радістю чекає своїх гостей.

Екскурсії по Львову

Найвищою точкою міста є гора «Високий Замок» - залишок середньовічного укріплення з висоти якого відкривається чудова панорама усього міста. Легко визначається центр міста – площа Ринок з 65-метровою вежею міської ратуші. Всі визначні місця та пам’ятки Львова видно як на долоні: ансамбль будівель Успенського братства, костел Домініканців у готичному стилі, будівля Вірменського собору, Латинський кафедральний собор та інші храми та церкви, побудовані багато століть тому, відкриваються очам туристів з оглядового майданчика Високого Замку.

Екскурсії до Львова – це прекрасна можливість ближче ознайомитися з дивовижною культурою міста, побачити цікаві місця у Львові, відчути його історію і велич, побувати у справжньому музеї під відкритим небом. Будьте впевнені, вам буде що подивитись у Львові.

Невід’ємною частиною сучасного Львова стали концептуальні заклади. Біля входу в «кнайпу» Ви побачите сажотруса, що розважить Вас цікавими короткими історіями. В музеї-ресторані сала Ви можете не лише побачити різні скульптури, виконані із цього традиційного українського продукту, а й скуштувати найекзотичніші страви із нього. Ви відчуєте привітність і гостинність мешканців міста. Замовляйте у нас екскурсії по Львову і ми підберемо той варіант, що найкраще підходить Вашим смакам і уподобанням. Будьте певні, з нами Ваша екскурсія Львовом відбудеться захоплююче і пізнавально, адже наші кваліфіковані гіди розкажуть Вам безліч цікавих фактів та легенд з історії міста, його визначних пам’яток, які не залишать Вас байдужими і Вам захочеться побувати у Львові ще і ще раз…