4 дні у Львові на Новорічні свята! від 1090 грн.

4 дні у Львові на Новорічні свята! від 1090 грн.

НОВИЙ РІК 2014 У ЛЬВОВІ

30.12.2013-02.01.2014 (4 дні/3 ночі)
1 день 30.12.13 понеділок
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*.
Оглядова екскурсія по Львову (автобусна): захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів - як на долоні, знайомство з княжим  Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви - у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект  Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму -  Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського). Наприкінці екскурсії відвідання музею пива з дегустацієї львського пива (додатково оплачується квиток 20грн за особу).
Пропонуємо Вам (факультативно):   
- Екскурсія «Нічна варта» (факультативно 120грн за особу, потрібно бронювати при бронюванні туру). Орієнтовний початок екскурсії о 21.00 (точна година буде в інформаційному листі туриста, тривалість екскурсії 1,5-2 години):
Якщо, випадково, вночі не спатиметься, визирніть у вікно – і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – помічники бургомістра… Вони просто бережуть Ваш сон…
Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці  та   темні закутки — все це чекає на Вас під час нічної мандрівки Львовом!
Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя чи пані Зосі — приєднуйтесь!
За якісну роботу Вас посвятять в працівники Нічної варти Львова.
2 день 31.12.13 вівторок
Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав”ярень. Розпочнемо подорож з площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою - Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”, Королівським та міським Арсеналом, комплекс Бернардинського монастиря.... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців¸ прогуляєтеся центральним проспектом Львова – пр. Свободи з пам”ятником Т. Шевченку та Оперним театром - архітектурною перлиною Львова, одним з найгарніших театрів Європи. Сфотографуєтеся з пам”ятником бравому солдату Швейку, зможете скуштувати справжньої львівської кави у найдавнішій в місті „Віденській кав'ярні” (за додаткову плату), яка в 1829 році була спроектована і збудована власне як кав'ярня, а не пристосована, як інші. За свою 170 - річну історію кав'ярня не втратила австрійської автентичної атмосфери, польського шарму та української гостинності.
Підготовка до святкування Нового 2014 року.
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2014 РОКУ!!! (в готелі «Гетьман» - 600грн. за особу, в готелі «Евроготель» - 810грн. за особу для проживаючих в готелі)
3 день 01.01.14 середа
Сніданок.
14.00 -17.00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст.
4 день 02.01.14 четвер
Сніданок. Виселення з готелю до 12.00.
10.00-18.00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини”(факультативно -175грн., потрібно бронювати при бронюванні туру) з відвіданням Олеського замку (пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів); сьогодні - це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі). Підгорецького – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг;  та Золочівського замку (споруджений в 1630-х рр.).  На подвір’ї замку стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Санкт-Петербурзі та Берліні. Приїзд до Львова.

Ціна в грн. на 1 особу (мін.2 ос.):
Готель «Гетьман» (стандарт) – 1090 грн
«Євроготель» (стандарт) – 1600грн
Готель «Євроготель» (номер покращений) - 1700грн
Готель «Жорж» (номер стандарт) - 1840грн.*, 3-тя особа на доставці - 885грн.
Готель «Жорж» (номер "покращений") - 1930грн.*, 3-тя особа на доставці - 885грн.
*обовязкове бронювання Новорічної програми - 1500грн. за особу -
дорослий, дитина до 6 років - безкоштовно, дитина 6-16 років 750грн.
У вартість включено:
- проживання (3 ночі) у готелі
- 3 сніданки;
- трансфер вокзал-готель;
- оглядова автобусна екскурсія по Львову;
- пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»,
-пішохідна екскурсія «Австрійський Львів».
Додатково оплачується:
- вхідні квитки;
- факультативні програми –потрібно бронювати при бронюванні туру! («Нічна варта» -120грн, екскурсія «Золота підкова Львівщини» -175грн. (вхідні квитки в замки оплачуються додатково на місці 50грн за особу),
- Новорічна програма –потрібно замовляти при бронюванні туру (в готелі «Гетьман» - 600грн. за особу, в готелі «Евроготель» - 810грн. для проживаючих в готелі, готелі "Жорж" - 1500грн. за дорослого, дитина до 6 років - безкоштовно, дитина 6-16 років - 750грн).
*Можливе бронювання туру при проживанні в готелі «Гетьман» без Новорічної програми, в такому випадку вартість туру -1240грн. за особу при 2-місному поселенні.

Ми уважно стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.

Якщо Ви не знайшли пропозицію, яка би Вас зацікавила, або бажаєте заощадити свій дорогоцінний час на пошуки відповідного туру – наші менеджери завжди раді Вам допомогти (096) 368 35 00, (067) 706 48 58!


Підпишіться на акції:

Написати відгук