Фестиваль вина на Кіпрі 30.08-11.09.

Фестиваль вина на Кіпрі 30.08-11.09.

Щороку Лімассол стає центром  для всіх любителів і цінителів вина. Сюди приїжджають не те що з усього острова, а з усієї Європи. Ще б, адже щорічний фестиваль вина на Кіпрі - мало на саме значуща подія цієї країни.

Здавна кіпріоти славляться своїми традиціями у виноробстві. Історія деяких сортів винограду налічує більше 6000 років. Секрети створення вина дбайливо передаються з покоління в покоління, причому у кожного вони свої. Тому назва у двох вин може бути однакова, а смак буде істотно відрізнятися, але не в гіршу чи кращу сторону, а просто буде складатися з інших ноток. Вино на острові роблять навіть в монастирях.

У парку весь тиждень не вичерпується потік гостей, бажаючих спробувати вина. Тим більше, що з 20:00 - 23:00 годин вечора «сік виноградної лози» можна покуштувати абсолютно безкоштовно!


Ми уважно стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.

Якщо Ви не знайшли пропозицію, яка би Вас зацікавила, або бажаєте заощадити свій дорогоцінний час на пошуки відповідного туру – наші менеджери завжди раді Вам допомогти (096) 368 35 00, (067) 706 48 58!


Підпишіться на акції:

Написати відгук