Як повернути Tax Free.

В багатьох магазинах Європи існує система Tax Free . Це означає, що громадяни, які не проживають у Європейському Співтоваристві, зробивши покупку за раз на суму від 156 € (в Швейцарії від 300€), можуть повернути собі податок  на додану вартість, що становить 14,5% (в Швейцарії від 10%)  від вартості покупки.Це найбільша фірма, яка займається поверненнямподатку, але деякі магазини займаються цим самостійно, тому наклейки можуть не мати. У будь-якому випадку треба просто перепитувати перед тим ,як зробити покупку, чи зможуть вони оформити вам tax-free.

Отже як отримати ці гроші?

  • Після оплати покупки на касі вам потрібно показати ваш паспорт продавцю,  щоби він пересвідчився, що ви не є громадянином EU. Після цього разом із чеком вам дають спеціальний бланк  (refund voucher), на якому при виїзді ви повинні будете  поставить штамп. Увага!  Якщо ви були на шопінгу  у Швейцарі, то штамп вам треба поставити при виїзді із Швейцарії. Будьте уважні, якщо ви їдете машиною, цей кордон  пропустити. На ньому навідь не зупиняють. Тож ви самі маєте проявити ініціативу. Не розраховуйте на те , що проштампуєте чеки в аеропорті Мілану.
  • В аэропорту,  до того того, як пройти реєстрацію підійдіть до вікна Costumer/Dogana (В аеропорту Бергамо воно знаходиться по праву сторону від реєстрації.
  • Ще важливий  момент – усі товари мають бути в упаковці. Правило це не дуже строге, але якщо на товарі явні сліди зношеності, штамп не поставлять. Формально, ви вивозите товар для продажу за межі ЄС.
  • Митник має право попросити вас показати всі товари (тому не варто упаковувати валізу в плівку наперед). Як правило, просять показати лише щось найдорожче.  В обов’язковому порядку перевіряють техніку(якщо ви вивозите телефон чи планшет, зберігайте усі плівочки та куль очки).Відносно техніки контроль дуже строгий!
  • Навпроти митника знаходяться ларьки повернення Tax Free.Постарайтесь  отримати гроші там, томущо в  Україні це зробити важче. Фірм, які займаються поверненням Tax Free декілька, дивіться на логотип. 

Увага

  •  Сума повернення ПДВне може перевищувати 3 тисячі €.
  • Чекі Tax-free дійсні 3 місяці.

 

Відпочинок з вильотом з:

Львова
Києва
Харкова
Дніпропетровська
Сімферополя
Одеси

Трансфери з:

Івано-Франківська
Рівного
Хмельницького
Коломиї
Чернівців
Тернополя
Мукачева