Відображати:
Сортування:

Marmaris Resort Deluxe 5*, 11 ночей, 2595$

Marmaris Resort Deluxe 5*, 11  ночей,  2595$
05.06.2014,  11  ночей  MARMARIS RESORT DELUXE  5*
Marmaris  Ultra All Inclusive DELUXE ROOM
за двох осіб   
2595,15 USD
 

Fun & Sun Jacaranda Resort, 5* 7 ночей, All Inclusive

Fun & Sun Jacaranda Resort, 5* 7 ночей, All Inclusive
Готель знаходиться на самому березі моря, в Белеку, в 3 км від центру курортного селища Кадрі і в 35 км від аеропорту Анталії.

Tags: популярні готелі, раннє бронювання, 300-1000, пляж, Анталія, Туреччина

 

Majesty Club Kemer Beach 5*HV - 7 ночей - 6704 грн.

Majesty Club Kemer Beach 5*HV - 7 ночей - 6704 грн.
Виліт зі Львова
24.09.2013
Ultra All Inclusive

Tags: 300-1000, Туреччина, пляж

 

Готелі Туреччини
На сьогодні Туреччина відзначається своїми популярними курортними зонами, де гармонійно поєднується казкова природа та чисте море. Готелі Туреччини вражають своєю східною величчю та сучасністю. Великі басейни, смачні турецькі ласощі та обслуговування європейського рівня якості забезпечують комфортний та приємний відпочинок у готельних комплексах Туреччини.

Туристична агенція Візит Тур пропонує кращі курорти Туреччини за доступними цінами. Екзотичні фонтани, міні – аквапарк, великі басейни, різноманітні ресторани зі стравами різних країн світу – все це Все це Вам запропонують комфортабельны готелі Туреччини 5 зірок. В незалежності від територіального розміщення курортів Туреччини, всі готелі мають унікальний, витончений дизайн, анімаційну програму та чудовий сервіс.

Основними курортами Туреччини залишаються Мармаріс, Анталія та Сіде, завдяки чудовим кліматичним умовам, яскравій природі та великій кількості розваг.

Мармарис – це справжня знахідка для молоді з великою кількістю розважальних закладів. Саме у Мармарисі є вулиця, де зосереджені тільки кафе та ресторани з кухнею різних країн світу та нічними клубами. Крім того, Мармарис вражає своєю чудовою природою, чистими пляжами та прозорим морем.

До відомих курортів Туреччини можна віднести Сіде. Цей курорт Туреччини знаходиться на півострові біля Анталії та відзначається своєю стародавньою архітектурою та чаруючою атмосферою. Чисті пляжі, казкові та затишні готелі дарують тільки приємні враження від відпочинку у Туреччині.

Анталія – це один з найпопулярніших курортів світу. Завдяки зеленим Торосським горам Анталія знаходиться у чудовому заливі Середземномор’я з піщаними пляжами та казково чистим морем. Завдяки незрівняним горам, Анталія відрізняється унікальним субтропічним мікрокліматом та залишається відомим та популярним курортом Туреччини.

Туреччина – це відома курортна країна з цікавими екскурсіями та оригінальними готелями. Туристична Агенція Візит Тур пропонує найкращі готелі, популярні курорти Туреччини та дуже доступні ціни.