Найкращі курорти Єгипту

Відпочинок у Єгипті щороку стає все більш популярний серед туристів з України та інших країн. Єгипет манить своєю таємничою культурою, дивовижною красою природи, відмінним сервісом і гостинністю. Адже точну кількість готелів та курортних комплексів Єгипту важко навіть підрахувати. 
Кращі курорти Єгипта задовольнять найвибагливіші запити найбільш перебірливих і досвідчених туристів. Тому можна з впевненістю сказати, що кожна людина, яка відвідає курорти Єгипту разом із нашою туристичною агенцією «Visit Tour», відчує весь місцевий колорит та отримає масу задоволення від незабутньої подорожі в цю чудову країну. 
 

Поїздка в Єгипет. Найвідоміші курорти Єгипту: Хургада і Шарм-ель-Шейх   

Єгипет на весь світ славиться своїми знаменитими курортами зі статусом кращих в світі, лікувальними мінеральними джерелами і таємницями стародавньої цивілізації. У Єгипті найвідоміші курорти базуються на узбережжі Червоного моря. Це Хургада і Шарм-ель-Шейх. 
Хургада – це один і з головних центрів туризму в Єгипті. Тут можна знайти чудові піщані пляжі, прекрасні коралові острови і унікальну підводну фауну. Туристи усіх вікових категорій та соціальних груп зможуть відвідати цей знаменитий курорт, адже ціни на готелі в Хургаді представлені у найрізноманітніших цінових діапазонах, отже кожен відвідувач з легкістю зможе знайти тут найкращий варіант для себе. 
Знаменитий курорт Шарм-ель-Шейх, розташований на Синайському півострові, - це один суцільний корал, що відрізняється неповторною величчю та красою. Туристичний сезон тут триває цілий рік. Готелі Шарм-ель-Шейху знамениті своїми першокласними умовами для якісного та безтурботного відпочинку та занять спортом.
Замовити тури в Єгипет та відвідати найзнаменитіші місця цієї стародавньої країни і кращі курорти в Шарм-ель-Шейху та Хургаді – це прекрасна можливість сповна насолодитись унікальним колоритом цієї країни і отримати максимально комфортний та безтурботний відпочинок.
 

Відвідати курорти та готелі Єгипту разом з туристичною агенцією «Візит Тур»

  Єгипет, безперечно, займає лідируючі позиції серед усіх країн, що пропонують яскравий та незабутній відпочинок. Туристична інфраструктура цієї країни надзвичайно сильно розвинута і є однією з найкращих на даний момент. Готелі Єгипту знамениті своєю високою репутацією та позитивними відгуками з боку мільйонів туристів.       
Звертайтесь до нас, і ваша подорож до країни фараонів, пірамід та Червоного моря  перетвориться у справжню казку, яка запам’ятається на все життя!