Новорічний тур по 5 столицям Балтики 10 днів 350 €.

Новорічний тур по 5 столицям Балтики 10 днів 350 €.

Новий рік в Таллінні
(5 столиць Півночі)


Ви ще не вирішили де провести Новий Рік 2014! Круїз на паромі по країнам Балтики це чудовий відпочинок на новий рік 2014. Зустрівши Новий Рік 2014 за кордономви отримаєте массу позитивних вражень та нових емоцій, побачите за короткий проміжок часу  Вільнюс (Тракай), Таллінн, Гельсінкі, Турку, Стокгольм (Сигтуна) та Ригу. Дивіться також інші тури на новий рік 2014  та екскурсійні тури на нашому сайті.
 
Дати туру 28.12 - 06.01
Місце в DBL 350 у.о. + Віза + каюта + ж / д
Доплата за SNGL + 180 у.о.
Дит. до 14 років - 20 у.о.
Реб.до 12 років у TRPL - 40 у.о.
1 день. Початок туру .
 
Виїзд з Києва о 19:54 поїздом .
 
2 день. Перше знайомство з Вільнюсом .
 
Прибуття в Ковель о 06:00 за розкладом. Переїзд до Вільнюса. Базова * оглядова екскурсія по місту : замок Гедімінаса , Кафедральна площа , готичний ансамбль костелів Св. Анни і Бернардинців , Ратушна площа , костел Св. Петра і Павла , Замкова вулиця і «Святі » ворота . Вільний час : прогулянки по місту , купівля сувенірів. Для бажаючих вечеря * в ресторані національної кухні. Розміщення в готелі . Ночівля .
 
3 день. Вільний час : стародавня литовська столиця Тракай .
 
Сніданок . Вільний час в місті . Факультативно - поїздка в древню столицю Великого Литовського князівства - мальовничий Тракай * - край бездонних озер , з відвідуванням величного і загадкового замку 14 -го століття. Переїзд до Таллінна. Ночівля .
 
4 день. Екскурсія по Таллінну . Святкування Нового року.
 
Сніданок . Оглядова екскурсія по Таллінну : парк Кадріорг , приморський район Піриту з бухтами , яхт- клубами , пляжем , пам'ятник загиблому кораблю « Русалка» ; пішохідна екскурсія по Старому місту: вимощені бруківкою вузенькі вулички , значна міська стіна , сторожові вежі: Товста Маргарита та Довгий Герман ; Ратушна площа , гільдії - все тут пронизане духом середньовіччя , що робить Старий Таллінн справді унікальним для всіх любителів старовини. Вільний час в місті можна провести в знаменитому середньовічному ресторані « Old Hansa » або спробувати знаменитий естонський марципан в кафе « Ласунка ». Підготовка і святкування Нового 2014 * в ресторані або на Ратушній площі старого міста ( Новорічна вечеря в Корчмі "Три Дракона " ) .
 
5 день. Знайомство з Гельсінкі. Фортеця Суоменлинна . Турку - Стокгольм
 
Сніданок . Пором у Хельсінкі о 10:30. Прибуття в столицю Фінляндії в 12:30 за розкладом. Екскурсія по місту : Успенський православний собор , Палац Фінляндії , Опера , Парламент , Музей історії Фінляндії , Університет , Сенатська площа , пам'ятник Сибеліусу та ін пам'ятки північної столиці. Вільний час в місті . Факультативно - фортеця Суоменлинна * - унікальне військове споруда, розташована на 7 скелястих островах і зберегло свою функціональність по сьогоднішній день ; входить до списку об'єктів , що охороняються ЮНЕСКО . Переїзд в Турку. Увечері в 20:15 - пором до Стокгольма . Розміщення в каютах обраної категорії. Інфраструктура : магазини , ресторани , кафе .
 
6 день. Екскурсія по Стокгольму . Вільний час : резиденція шведських королів - Сигтуна .
 
Сніданок * на поромі. Прибуття в Стокгольм в 6:10 . Базова екскурсія по Стокгольму 1: Ратуша , Королівський і Рицарський острови , Парламент , пантеон шведських королів , Опера , діловий квартал Сіті , королівський парк , Дім концертів (тут відбувається вручення Нобелівської премії) , площа Валленберга . Пропонується додаткова екскурсія " Сигтуна + Дротнінгхольм " * в колишню шведську столицю - ідилічну Сігтуну : рунічні камені , береги озера Меларен , найстаріша Ратуша Швеції , розвалини середньовічних церков і чудовий палацово -парковий комплекс 17- го століття Дротнінгхольм - місце проживання шведської королівської родини. Для бажаючих обід * - суп з морепродуктів у фірмовому рибному ресторані. Вільний час . Можливість самотоятельно відвідати метро - найбільшу підземну галерею світу , численні музеї міста. Розміщення в готелі . Ночівля .
 
7 день. Продовження знайомства зі Стокгольмом . Екскурсія "Музеї Стокгольма " .
 
Сніданок . Базова екскурсія по Стокгольму 2: Королівський палац , Велика і купецькі площі , сама вузенька вуличка Європи , найменший пам'ятник Швеції , церква святого Миколая , рунічний камінь і багато інших таємниць середньовічного Стокгольма.
 
Пропонується факультативна автобусна екскурсія « музеї Стокгольма » * на острови Юргорден і Лідінго , що складається з 4- х частин:
 
1) музею корабля " Васа " - легендарний вітрильний галеон XVII століття , який затонув у гавані і унікально зберігся до наших днів ,
 
2 ) етнографічний парк під відкритим небом " Скансен " ​​(будиночки минулих століть , привезені з усіх куточків країни , де можна познайомитися з роботою та виробами пекарів , гончарів , склодувів і інших традиційних для Швеції професій); в парку розташований і єдиний у місті зоопарк , де представлені тварини , характерні для Скандинавії - північні олені , лосі , росомахи , ведмеді ,
 
3 ) парк і будинки- музей знаменитого скульптора Карла Міллеса , що прославився своїми « ширяючими скульптурами » ,
 
4 ) фантастична панорама міста з майданчика телевежі , висотою 155- метрів! .
 
Переїзд в порт. О 17:00 - Пором до Риги . Розміщення в каютах обраної категорії. Інфраструктура : магазини , ресторани , кафе .
 
8 день. Екскурсія по Ризі. Вільний час - музична столиця Латвії Юрмала .
 
Завтра * на поромі. Прибуття до Риги в 11:00. Базова оглядова екскурсія по Ризі - місту купців і ремісників , заснованому більше 800 років тому : церкви Святого Петра і Домський собор , комплекс Великий і малої Гільдії , Будинок Чорноголових , Шведські ворота та інші історичні пам'ятники Старої Риги . Вільний час : прогулянки по вузьких вуличках Старого міста , затишні кафе , знаменитий ризький бальзам з кавою і шоколадом. Для бажаючих - обід * в ресторані національної кухні. Факультативно - поїздка в романтичну Юрмалу * - місто квітів і музичну столицю Латвії. Переїзд на південь Латвії. Ночівля в районі Каунаса.
 
9 день. Повернення на Україну .
 
Сніданок . Переїзд в Ковель . Відправлення поїздом № 98 в Київ о 20:20 .
 
10 день. Прибуття до Києва.
 
Прибуття в Київ в 5:54 за розкладом.
 
 
 
Вартість туру включає:
 
нічліги в готелях 3 * в двох - тримісних номерах з душем , WC ;
сніданки в готелях ,
проїзд в автобусі по маршруту;
екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.
Вартість туру не включає:
 
ж / д проїзд Київ - Ковель - Київ- купе ( 40 у.о.) ;
сніданки на поромі ;
спальне місце в каютах на поромі
місце в 4- х місцевій каюті ( у дві сторони) -60 у.о.
 
місце в 2- х місцевій каюті ( у дві сторони) -110 у.о.
 
проїзд на міському транспорті ;
вхідні квитки й супровід гіда в музеях , соборах , парках ;
додаткові екскурсії , відмічені * ;
оформлення візи , медичну страховку ( 40 у.о.)
* Вартість базових екскурсій:
 
Вільнюс - 20 € , Стокгольм 1 - 25 € , Стокгольм 2 - 15 € , Рига - 20 € .
При купівлі всього пакету базових екскурсій до дня виїзду в тур надається знижка.
Вартість повного базового пакету ( 4 екскурсії ) = 70 євро.
 
* Вартість деяких додаткових екскурсій
 
(вхідний квиток , транспорт , послуги гіда , резервація )
 Замок Тракай - 25 € ( вхідний квиток вкл.) , Фортеця Суоменлинна - 15 € , Сигтуна + Дротнінгхольм - 40 € , музеї Стокгольма - 50 € ( всі вхідні квитки включені у вартість) , Юрмала - 15 € .

Ми уважно стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.

Якщо Ви не знайшли пропозицію, яка би Вас зацікавила, або бажаєте заощадити свій дорогоцінний час на пошуки відповідного туру – наші менеджери завжди раді Вам допомогти (096) 368 35 00, (067) 706 48 58!


Підпишіться на акції:

Написати відгук