Жанна

о.Крит-это мифический остров .Остров где рождались БОГИ и этим всё сказано.Это замечательные пейзажи,нереальное море и дурманящий воздух. И всё это великолепие нам помог организовать оператор Андрей-убедительный и безотказный. ОГРОМНОЕ спасибо за помощь в оформлении, за выбор отеля (Горизонт Бич) и за участие.

  детальніше

Відгук від Оксани Йориш

Знайомство з Андрієм відбулося саме тоді, коли ми думали, що наша відпустка (поїздка в сонячну Іспанію) вже не відбудеться адже шенгенську візу нам не відкрили. Ми були в розпачі, кошти втрачені, зусилля даремні, одним словом КАТАСТРОФА! Середина липня. Куди не зверталися усюди ціни були просто шалені, а тур агенти навіть лінувалися щось підбирати. Коли прийшли до Андрія все встало на свої місця. По-перше він нас відразу заспокоїв щодо віз, пояснив, що не варто звертатися до людей (аферистів), які обіцяють, що на 100% можуть допомогти відкрити візу. По-друге він уважно віднісся до всіх наших побажань, вподобань і головне фінансового стану на цей момент і запропонував хороший альтернативний варіант. В результаті ми врятували нашу відпустку. А в Іспанію поїдемо цього року. Дякуємо!!!!!!!!!
Oksana Jorysh

  детальніше

Thank you!!!!

Good day.  I want to show you how beautiful China is. So please kindly accept photos that I attached to this letter.

And once again thank you for helping me so quickly with visa and tickets

Best regards. Ulyana Chava. 

  детальніше

Враження перевершили сподівання

Звернулися з друзями в компанію Візит тур з питанням , де можна провести вихідні з дітьми (активними:)). Порадили готель «Рамада» з аквапарком (в Угорщині) . Отже короткий опис готелю: діти та чоловіки відривались в аквапарку, до слова сказати ,там велика кількість гірок на будь-який смак та різноманітні басейни глибокі та мілкі. Ми з товаришкою тим часом розслаблялися то в джакузі то в мінеральних басейнах (на відкритому повітрі з підігрівом). Ввечері всі дружно пішли в сауну, їх там на різні смаки. Якщо ще згадати, що готують в готелі дуже смачно і в номерах затишно, то варто сказати , що враження перевершили сподівання.
Андрію дуже дякуємо!!!

Надія Труш

  детальніше

Дякую!!!

 

Хочу подякувати за оперативність та високу якість обслуговування Андрія Шостака( Andrij Shostak). Спасибі Вам велике! Іспанія- чудова країна! Дякую!!!

Емілія Худа- Завадовська

  детальніше