Популярні курорти в Хорватії

Хорватія – це мальовнича курортна країна на березі Адріатичного моря. Бірюзове, кришталеве море, чисті пляжі та величні скелі, які відкривають дивовижні краєвиди, роблять курорти Хорватії справжньою знахідкою на Півдні Центральної Європи. Крім того, саме у Хорватії розташовані відомі мінеральні джерела та озера. Сучасні готелі Хорватії чудово підійдуть, як для сімейного відпочинку, так і для молодіжних розваг.

Хорватія гармонійно поєднує європейську сучасність та домашній затишок. Казкові бухти, соснові ліси та незрівняні національні парки сподобаються, як дорослим так і дітям, а вражаюча молодіжна інфраструктура подарує яскраві враження від відпочинку з друзями. Основні курорти Хорватії зосереджені на березі Адріатичного моря і приваблюють туристів з усього світу.

Одними з найвыдомыших курортів Хорватії є сонячний остів Хвар, старовинний Спліт та мальовничий Рабац.

Острів Хвар – це унікальний та популярний курорт Хорватії. Саме тут можна відпочити не тільки літом, але й зимою. Острів Хвар є відомим курортом Хорватії, завдяки тому що саме на острові яскраве сонце світить на протязі 349 днів. Крім того, готелі розташовані серед унікальної та рідкісної природи. Такий курорт Хорватії дарує чаруючу романтичну атмосферу з ароматами лаванди, яку тут вирощують місцеві мешканці.

Спліт – найбільший курорт Хорватії на Адріатичному узбережжі. Спліт це перш за все старовинне місто та популярний курорт Хорватії де відбуваються літні фестивалі. Стародавня, оригінальна архітектура міста охороняється ЮНЕСКО, а природа вражає своїми лагунами та чудовими парками.

Робац – це один з найпопулярніших курортів Хорватії, який знаходиться серед соснових лісів та оливкових дерев. Казкові відокремлені бухти та маленькі ресторанчики перетворили місто у маленьку казку, куди виникне бажання повернутися ще багато разів.

Сучасні готелі Хорватії 5 – це чудове поєднання європейського сервісу та гармонійного дизайну. Відвідати кращі курорти Хорватії та комфортабельні готельні комплекси пропонує туристична агенція Visit Tour.