Путівки в Хорватію

Хорватія – це сучасна європейська країна з чаруючими краєвидами та комфортабельними готелями. Сьогодні, путівки у Хорватію користаються особливим попитом серед туристів з України.

В незалежності від курортної зони пляжі є просторими та чистими, а готелі оригінальними та вишуканими. Великий спектр національних парків з рідкісними рослинами, екологічно чисте повітря та термальні джерела покращать настрій та здоров’я, а оригінальні м’ясні та рибні страви запам’ятаються на багато років. Крім того, кожен курорт Хорватії має вражаючу інфраструктуру з різноманітними атракціонами, колоритними ресторанами та сувенірними магазинчиками.

Путівки у Хорватію це вдале рішення, як для сімейної відпустки, так і для молодіжного відпочинку. З кожним роком країна покращує сервіс обслуговування та збільшує асортимент розваг. Сьогодні, Хорватія гостинно запрошує спробувати різні водні види спорту, популярними з яких є яхтинг та серфінг. Кваліфіковані інструктори проводять безпечне навчання та надають необхідні сертифікати про проходження курсу. Насолодитися мальовничими лагунами та чистим Адріатичним морем Ви зможете відвідавши морську прогулянку, яка відбувається з кожного курорту Хорватії.

Хорватія є також відомою своїми добре спланованими екскурсійними турами. Незрівняну романтику Плітвітських водоспадів та озер з кожним роком відвідують все більше туристів, а цікаві археологічні знахідки та прадавня архітектура міста Пула вражають своєю античністю та цікавою історією.

Хорватія – це яскравий відпочинок у будь – яку пору року. Гарячі путівки у Хорватію дозволяють не тільки швидко опинитися у справжній казці, але й гарантують комфортабельні умови проживання. Широкий асортимент найкращих путівок у Хорватію зі Львова за мінімальними цінами Ви знайдете від туристичної агенції Visit Tour. Саме ми пропонуємо кращі путівки в Хорватію зі Львова у мальовничі курортні зони по доступній ціні.

Туристична агенція Візит Тур – це гарантія казкового відпочинку європейського рівня якості.