Популярні курорти Чорногорії

Чорногорія – це невеличка, мальовнича країна на Півдні Європи, яка знаходиться на Адріатичному узбережжі Балканського півострова. Саме на курортах Чорногорії можна знайти 117 дивовижно красивих пляжів на будь – який смак. Просторий пляж Велика Пляжа є популярним серед шанувальників комфортабельного відпочинку, а затишні лагуни зберегли свою унікальну, справжню красу – для шанувальників дикої природи. Особлива природа Чорногорії дозволяє насолоджуватися чудовими краєвидами в незалежності від курортної зони та територіального розміщення готелю.

Готелі Чорногорії 5 – це перш за все європейський сервіс та комфорт. Крім того вілли, котеджі та готелі Чорногорії мають оригінальний дизайн та знаходяться у мальовничій частині країни на березі моря.

Основними курортами Чорногорії є Будва, Петровац та Ульцинь, які розташовані на березі Адріатичного моря.

Будва – це один з найпопулярніших курортів Чорногорії та найбільш сонячне місто не тільки на Адріатиці, але й у всій Європі. Саме Будва вражає своєю стародавньою архітектурою, маленькими вуличками з оригінальними кафе та чудовою природою. Будва є також відомою своїми феєричними фестивалями та великим асортиментом розваг. Крім того, Будва знаходиться не далеко від знаного острова Святого Миколая, який вабить своєю красою туристів.

Петровац – це відомий курорт Чорногорії і справжній розважальний центр для молоді. На узбережжі Адріатичного моря розташовані бари, дискотеки та ресторани. Крім того, саме тут розташована Венеціанська фортеця та відомі римські мозаїки.

Ульцинь – найпівденіший, популярний курорт Чорногорії. Уздовж піщаного пляжу розташовані комфортабельні готелі Чорногорії та кафе, де можна спробувати традиційні рибні страви. Крім того у Ульцині знаходяться руїни древнього Свача, Палата Венеції та неймовірне Скадарське озеро, яке приваблює своєю екзотичною природою.

Туристична агенція Visit Tour – пропонує кращі курорти Чорногорії та комфортабельні готельні комплекси по доступній ціні.