Новорічний автобусний тур Австрія + Угорщина 9 днів 299 € без нічних переїздів!

Новорічний автобусний тур Австрія + Угорщина 9 днів 299 € без нічних переїздів!

Відвідайте дві країни на Новий рік ! ( Австрія + Угорщина )
Автобусний тур без нічних переїздів на 9 днів
спец пропозицію 299 ЄВРО
29.12.2013 - 06.01.2014
Київ-Львів- Чоп - Егер - Будапешт- Закрут Дунаю - Відень - Зальцбург - Шенбрунн - Бельведер - Хевіз - Мішкольц- Топольце - Львів - Київ
 
 
Програма туру:
 
1 день
29.12.13 Відправлення з Києва поїздом № 141 Київ-Львів ( в 15:52 за розкладом ) або поїздом № 091 Київ-Львів ( в 22:40 за розкладом).
2 день
30.12.13
 
Зустріч у Львові ж.д вокзал ( паркінг автобусів) . Посадка в автобус. Виїзд в 8:15. Виїзд з Чопа ( окружна ) в 14:00 . Проходження українсько -угорського кордону . Відправлення в Егер - перлину угорського бароко і батьківщину вогненно червоних вин. Відвідування винних підвалів в Долині прекрасних жінок з дегустацією вин : ( дорослі - 15 євро , діти до 12 років - 10 євро). Переїзд в Будапешт . Розміщення в готелі категорії 3 * . Ночівля .
3 день
31.12.13
 
Сніданок в готелі. Оглядова автобусно - пішохідна екскурсія по Будапешту . (Площа Героїв , пам'ятник Тисячоліття , замок Вайдахуняд , Рибацький бастіон , церква Матяша , Королівський Палац , Ланцюговий міст , який став символом міста. Будайськая панорама - Фортечний район із собором Матяша , і гора Геллерт з Цитаделлю - стала частиною Всесвітньої Культурної Спадщини . Вільний час . Відвідування
- Термальних купалень « Сечені » www.budapestgyogyfurdoi.hu (вхідний квиток - 13-15 євро) - одних з найбільших термальних комплексів Європи , побудований в оригінальному стилі з скульптурами і скляною мозаїкою , що прикрашають купальні . Вільний час .
Для бажаючих організація святкування Нового Року 2014 в ресторані Будапешта ( за додаткову плату). Трансфер в ресторан і назад.
 
4 день
01.01.14
 
Сніданок в готелі. Вільний час або факультативна автобусна екскурсія " Закрут Дунаю " ( дорослі - 30 євро , діти до 12 років - 20 євро). Відвідини міст Вишеград , Сентендре .
Сентендре - місто художників , музеїв , центр православ'я в Угорщині. Відвідування унікального музею марципанів www.marcipanmuzeum.hu (вхідний квиток - 2 євро) і музею виноробства з дегустацією вин ( 10 євро).
Вишеград - королівська резиденція 15 століття. Огляд музейної експозиції фортеці XIII -XV століть , панорама закруту Дунаю (вхідний квиток у фортецю - 8 євро).
Сентендре - місто художників , музеїв , центр православ'я в Угорщині.
Повернення в Будапешт .
Рекомендуємо вечірню прогулянку на теплоході по Дунаю «Місто в ілюмінації» ( дорослі - 20 євро , діти до 12 років - 15 євро). Ночівля .
5 день
02.01.14
 
Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Виїзд до Відня - столиці Імперії , місто музеїв і виставкових залів , батьківщину вальсу. Відчуйте неповторний шарм одного з найпрекрасніших міст світу. Ви побачите всі його основні пам'ятки: Палац Хофбург , Рінгштрассе, золотий пам'ятник Штраусу , пл. Марії Терезії , Собор св. Стефана , Парламент , Міську Ратушу , палац Бельведер , Міський та Народний парк , будівля віденської Опери , набережні Дунаю.
Вільний час або відвідування Імператорської Скарбниці (вхідний квиток 20 євро) , де Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону , окремий зал " Бургундської скарбниці" ( регалії , церемоніальні шати , коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських , в тому числі " Священний спис " , яким був нібито пронизав розп'ятий Христос .
Розміщення в готелі категорії 3 * . Для бажаючих пішохідна екскурсія по вечірній Відні з вечерею в Грінцінг ( дорослі - 46 євро , діти до 12 років - 30 євро при групі від 15 осіб). Початок екскурсії о 19:00 в традиційному віденському шинку в Грінцінг , де в приємній атмосфері гості можуть насолодитися національним австрійським вечерею з молодим місцевим вином і музикою . Піднявшись на найвищу гору Відня - Каленберг Ви побачите : місто з висоти пташиного польоту , найкрасивіший проспект міста - Ринг у вечірніх вогнях , так само поїдете за Дунай і побачите абсолютно нову Відня. Повернення в готель. Ночівля .
6 день
03.01.14
 
Сніданок . Вільний день. Факультативна екскурсія в Зальцбург ( дорослі - 50 євро , діти до 12 років - 30 євро ) - один з найкрасивіших міст Європи. Яскравий приклад барочного міста , де цей стиль постає у всьому своєму блиску , підтвердженням чому є сад Мірабель з його терасами , мармуровими скульптурами і фонтанами , відомий своєю багатовіковою історією . Батьківщина Моцарта , літня резиденція австрійських імператорів. Повернення до Відня. Ночівля .
7 день
04.01.14
 
 
Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Факультативна екскурсія в замки Шенбрунн і Бельведер ( дорослі - 20 євро , діти до 12 років - 15 євро) + вх.квитки .
Палац Бельведер - це поєднання парадної величі і невимушеної простоти , широкого розмаху і доступності людині! Палац Шенбрунн - літня резиденція династії Габсбургів , подібно Петергофу і Версалю , це - ансамбль , який об'єднує архітектуру і природу , де парк стає продовженням дворца.Виезд на найбільше в Європі , унікальне термальне озеро Хевіз природного вулканічного походження з теплою водою і торф'яним дном. Влітку температура води на курорті Хевіз 36 градусів , взимку не опускається нижче 25 , тому навіть у холодну пору року приємно купатися просто неба в долині з ласкавим мікрокліматом. Озеро вкрите приголомшливо красивими червоними водяними ліліями , спеціально завезеними з Індії. Вони є символом міста і зображені на його гербі.
Купання під відкритим небом в долині з мікрокліматом (вхідний квиток - 9-10 євро). Переїзд в Будапешт . Ночівля .
8 день
05.01.14
 
 
Сніданок . Виселення з готелю. Дотримання на кордон. Переїзд в Мішкольц- Тапольце . Вас чекають термальні купальні , плавальні басейни .. Головна визначна пам'ятка Мішкольц- Тапольце - лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті в печері , яку може відвідувати будь-який гість курорту. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер , пов'язаних між собою підземними коридорами , круглий рік 29-31 С. , а глибина води 130-140 см. (вхідний квиток - 12 євро). Прибуття до Львова після 23:00
9 день
06.01.14
 
Прибуття до Києва за розкладом.
 
У вартість туру входить:
- Автобус по маршруту;
- Проживання 4 ночі в Будапешті готель 3 * ;
- Проживання 2 ночі у Відні готель 3 * ;
- Харчування - сніданки ;
- Екскурсійна програма по програмі без вхідних квитків:
оглядова екскурсія в Будапешті ;
оглядова екскурсія в Відні ;
- Супровід керівника .
 
У вартість туру НЕ входить:
- Консульський збір та медична страховка для громадян України - 40 євро;
- Для дітей до 18 років та студентів денної форми навчання (до 20 років включно! ) Оформлення візи та медична страховка - 5 євро;
- Пенсіонери при наявності довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії та ксерокопії пенсійного посвідчення оформлення візи та медична страховка - 5 євро;
- Вхідні квитки в екскурсійні центри , музеї та факультативні екскурсії:
- Гуляш та дегустація вин в Долині красунь - 15 / 10 євро;
- Новорічна вечеря від 80 євро ( запитувати додатково ) ;
- Екскурсія " Закрут Дунаю " - 30 / 20 євро;
- Панорама Вишеградської фортеці - 8 євро (вхідний квиток) ;
- Музей марципанів -2 євро , музей виноробства з дегустацією вин - 10 євро ,
- Прогулянка по Дунаю -20/15 євро;
- Екскурсія в Зальцбург - 50 / 30 євро;
- Відвідування Імператорської Скарбниці - 20 євро;
- Екскурсія по вечірній Відні + вечеря - 46 / 30 євро
- Екскурсія Палаци Імперії -20 євро / 15 євро ( при групі від 20 осіб) ;
- Замок Шенбрунн вх. квиток - 10 євро , Палац Бельведер - 13 євро
- Термальні купальні " Сечені " - 13-15 євро (вхідний квиток) ;
- Купання на о. Хевіз - 9-10 євро;
- Купальні Мішкольц- Топольце - 12 євро.

Ми уважно стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.

Якщо Ви не знайшли пропозицію, яка би Вас зацікавила, або бажаєте заощадити свій дорогоцінний час на пошуки відповідного туру – наші менеджери завжди раді Вам допомогти (096) 368 35 00, (067) 706 48 58!


Підпишіться на акції:

Написати відгук