Болгарія.  Сонячний берег - ціни на готелі.

Болгарія. Сонячний берег - ціни на готелі.


Шановні туристи спеціально для вашої зручності ми підготували таблицю з цінами на готелі Болгарії, Сонячний берег.
*** Ціни вказані в ЄВРО на 1 туриста
Курортний збір - 7 € оплачується кожним туристом одноразово!
Ви можете завантажити таблицю тут.

http://visittour.com.ua/image/data/photo/ sunny_beach_2013.xls

«Сонячний берег»  у Болгарії вважається справжнім раєм для сімейного відпочинку, дружніх компаній та романтичних подорожей.
Він розташований у красивій  затоці, що має форму півмісяця. Свою назву курорт отримав завдяки унікальному клімату – в період з травня по жовтень тут припадає 1700 сонячних годин. Однак ніколи не буває спекотно. Влітку середня температура повітря 25-28 градусів, води – 22-24 градуси.
Родзинкою відпочинку стане гармонійне поєднання хвойних лісів з теплою морською водою. Це один з  небагатьох курортів, який володіє екологічною відзнакою «Синій прапор» за чисте повітря та море. 
Пляж «Сонячного берега» простягається майже на 10 км шириною 60 метрів і більше. Він встелений чистим дрібним золотистим піском з плавним заходом в море та без великих хвиль.
У цьому мальовничому куточку кожен знайде собі заняття до душі.
Якщо ви любите культурні відкриття, тоді вам варто побувати в старовинному місті Насерб, що розташоване за кілька кілометрів, побачити одне з найдавніших грецьких поселень у Созополі або прогулятися коридорами королівського палацу в Балчику.
Для найменших гостей є безліч атракціонів, ігрових площадок і дитячих басейнів. На курорті спеціально для батьків створили дитячі центри, де можна залишити свою  дитину на декілька годин або на весь день під наглядоманіматорів.
Чудовою знахідкою для справжніх гурманів стане близько 250 ресторанів «Сонячного берега», які пропонують своїм відвідувачам найрізноманітнішу кухню – від національної болгарської з унікальними традиція та національним духом до азіатської.
Окрім всіх кліматичних, розважальних та гастрономічних переваг, «Сонячний берег» у Болгарії потішить вас доступними цінами та цікавими пропозиціями від туристичної агенції «Visittour». З нами ваш відпочинок в Болгарії стане незабутнім!

Ми уважно  стежимо за знижками та акційними пропозиціями туристичного ринку та обираємо для Вас тільки найвигідніші та перевірені. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі найцікавіших та унікальних варіантів відпочинку підпишіться на нашу розсилку.
Підпишіться на акції:

Написати відгук